Вівторок, 20.11.2018, 17:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Новини сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали

Головна » Статті » Новини

Гармонія руху 2014

На виконання наказу управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 19.09.2014 № 449-ОД «Про проведення обласного фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах у 2014 році», відповідно до Положення про проведення обласного фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах Сумської області, затвердженого наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 27.06.2013 № 561-ОД та зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Сумській області 12 липня 2013 року за № 32/1428, з метою збереження та зміцнення фізичного здоров’я дитини, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напряму у центрі розвитку дитини "Калинка"  були сплановані та проведені заходи на формування понять про здоровий спосіб життя, відчуття краси та гармонії в людських стосунках, формування естетичного смаку, щирість у взаємовідносинах дорослих та дітей.

«Любов до життя, любов до рухів, любов до дітей» – під таким гаслом з 15 по 24 жовтня відбувся фестиваль «Гармонія руху». Програмою фестивалю були охоплені дошкільники різних вікових категорій,  їх батьки та педагогічні працівники.

Метою проведення фестивалю є спрямованість на розвиток творчості та професійності педагогів, використання упродовж фестивального тижня різноманітних форм організації дитячої життєдіяльності художньо-естетичного спрямування за активним використанням музики у танцях, образотворчій діяльності, фізичних вправах, рухливих іграх, змаганнях.

    З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи в художньо-естетичному напрямку  реалізовувалися слідуючі завдання:

 • формування свідомого розуміння цінності власного життя та здоров’я;
 • навчання дітей творчому процесу пізнання довкілля;
 • створення естетичного середовища засобами мистецької діяльності;
 • формування у дітей естетичного відношення до дійсності, активізація до творчої діяльності;
 • підвищення рівня естетичного виховання через забезпечення комплексного підходу до гармонійного розвитку дошкільника;
 • формування загальнокультурних основ, художньо-естетичного світогляду кожної дитини, розвитку індивідуальних  здібностей і задатків;
 • забезпечення взаємозв’язку навчання та творчості, як важливого фактору формування творчої особистості у музичній, театралізованій, хореографічній діяльності;
 • удосконалення художньо-практичної діяльності, прояву творчості;
 • підвищення ефективності роботи вихователів по формуванню у дітей пізнавального інтересу до естетики навколишньої дійсності;
 • впровадження інтегрованого методу організації життєдіяльності  як єдиної цілісної системи по формуванню у  дітей світогляду;
 • інтеграція родинного та суспільного дошкільного виховання.

Заходи по проведенню фестивалю були сплановані з урахуванням специфіки роботи центр розвитку дитини   -    в художньо-естетичному напрямку.

У рамках реалізації заходів впродовж фестивалю проводилась просвітницька робота з батьками вихованців дошкільного навчального закладу, а саме: консультації, бесіди, диспути, міні-лекції, вікторини. Батьки були активними учасниками організації роботи з дітьми.

Фестиваль «Гармонія руху» сприяв спілкуванню та підтримці родинно-товариських зв’язків між педагогічним колективом, батьками і дітьми. Заслуговують на увагу розроблені  методичним активом центру розвитку дитини "Калинка" рекомендації для батьків «Від гармонії руху - до гармонії душі».

У ході проведення фестивалю «Гармонія руху» було забезпечено зміцнення фізичного та емоційного здоров’я дошкільнят, формування особистісно-здорового способу життя серед дітей та батьків, адже через красу та гармонію рухів розкривається творча особистість кожної дитини.

З першого дня фестивального тижня центр розвитку дитини "Калинка" гостинно відкрив свої двері для всіх бажаючих потрапити у чарівний світ ігор-забав, танців, змагань, концертів, естафет.

А далі починалися справжні дива, адже кожен захід мав свою назву. Найрезультативнішими стало проведення спортивної розваги за участю дітей і батьків «Посвята в козачата»,  музичної розваги «Весела карусель»  за методикою      Н. Шутя,  тематичного заняття з хореографії  «Вальс осінніх листочків», відвідування краєзнавчого музею з метою ознайомлення дітей старшого дошкільного віку з минулим та сучасним побутом українського народу. А родзинкою, підсумком фестивалю було проведення колажу мистецьких видів діяльності – звіт роботи гуртків: зображувальної діяльності, художньої праці, хореографічного, музичного-драматичного, лялькового  театру.

Організація життєдіяльності дітей здійснювалася  з метою розвитку відчуття ритму, узгодження рухів з музичним супроводом, збереження та зміцнення здоров’я вихованців. Цей фестиваль дав можливість дошкільнятам проявити індивідуальність, розкрити творчі здібності, сформувати любов до здорового та рухливого способу життя, прищепити позитивне ставлення до навколишньої дійсності, виховувати почуття відповідальності, дружби, колективного руху.

Фестиваль «Гармонія руху» сприяв активізації пізнавальної, художньо-естетичної і фізичної діяльності дітей, гармонізації їх внутрішнього світу, збагаченню творчої уяви, викликав позитивні емоції, радість від спільної діяльності, усвідомлення своїх здібностей, віри у власні сили.

Бадьорий дух, емоції та тепло, гармонія рухів, отримані під час фестивалю залишаться у серцях учасників на довго. Створений відеоролик, матеріали фотовиставки займуть почесне місце на сайті закладу.

            Участь дошкільників у фестивалі «Гармонії руху» чи не найсильніше впливає на особистість, виховує змалку почуття прекрасного, шляхетність, благородність, прищеплює малюкам великі загальнолюдські цінності: Любов, Красу, Добро, Істину і Свободу.

Категорія: Новини | Додав: Калинка (21.04.2015)
Переглядів: 179 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Корисні посилання
описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки