П`ятниця, 24.11.2017, 19:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали

Головна » Статті » Сторінка для батьків

На допомогу батькам

ЯК І КОЛИ ФОРМУЮТЬСЯ ГРУПИ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ?

Групи в ЦРД формуються на 1 вересня, тобто на початок навчального року.

Діти приймаються з 2-річного віку.

Групи формуються за віком:

Ясельні: 
3-ій рік життя (групи раннього віку).

Дошкільні: 
4-ий рік життя (групи молодшого дошкільного віку);
5-ий рік життя (групи молодшого дошкільного віку);
6-ий рік життя (групи старшого дошкільного віку).

Як виняток, ясельні групи починають формуватися з серпня з метою полегшення адаптації дітей до умов перебування в дошкільному закладі.

ЧИ МОЖЕ КЕРІВНИК ЦРД ВІДМОВИТИ БАТЬКАМ У ПРИЙОМІ ДИТИНИ ДО ЗАКЛАДУ БЕЗ МЕДИЧНОЇ ДОВІДКИ?

Так. Тому, що відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №305, а також ст.15 Закону України від 06.04.2000р. "Про захист населення від інфекційних хвороб" прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.
Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також, якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється!

 

ЯКИЙ ПОРЯДОК ВІДРАХУВАННЯ ДИТИНИ З ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ? ЧИ МАЄ ПРАВО КЕРІВНИК ЗАКЛАДУ ВІДРАХУВАТИ ДИТИНУ ЗА НЕСПЛАТУ БАТЬКАМИ ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ?

Порядок прийому, відрахування та збереження за дитиною місця у дошкільному навчальному закладі визначено Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. №305, де, зокрема, зазначено, що відрахування дитини з дошкільного навчального закладу державної та комунальної форми власності може здійснюватись:

- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Але адміністрація дошкільного навчального закладу зобов’язана письмово повідомити батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

 
 

 

Категорія: Сторінка для батьків | Додав: Калинка (31.10.2015)
Переглядів: 61 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Корисні посилання
описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки