Вівторок, 20.11.2018, 17:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Новини сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали

Головна » Статті » Сторінка керівника гуртка зображувальної діяльності

Самовираження через зображувальну діяльність

Самовираження через зображувальну діяльність

      Сучасні заняття із зображувальної діяльності розглядаємо як форму спілкування педагога з дітьми. Головну увагу при цьому приділяють опрацюванню з дітьми малюнка для досягнення його образно-естетичної виразності.

 Технології виконання дитячих робіт визначаються і створюються, зважаючи на інтереси і потреби дітей. Адже в дошкільному віці провідними є потреби: у спілкуванні (інтелектуально-розвивальне спілкування з педагогом), діяльності (діє зображувальними матеріалами), визнанні (самовираження, самореалізації, самоствердження). Досвід та експерименти доводять, що діти, особливо старшого віку, потребують серйознішого спілкування, їм подобається «філософські» бесіди, спільні з педагогом роздуми, відкриття, подорожі, спостереження, обговорення.

         Професійність сучасного педагога полягає в умінні бачити, відчувати, розуміти на фронтальних заняттях кожну окрему дитину.

         Не завжди потрібно демонструвати дітям, якого кінцевого результату вони мають досягти, тим паче не варто розкривати процес його досягнення, бо це призводить до стереотипності зображень.

  Пам’ятаймо: зображувальна діяльність починається із ситуації вибору (ідеї, матеріалу, виражальних засобів). Щоб малюнки дітей не були однотипними та мало виразними, намагаємося використовувати особистісно-розвивальні технології.

     Важливий шлях, який допомагає виконувати завдання, - взаємозв’язок зображувальної діяльності в дитячому садку з іншими засобами естетичного розвитку дітей, зокрема, з музикою, природою, сюжетно-рольовою грою та іграми-драматизаціями.

   Отже, маємо вдосконалювати естетичне виховання дітей в дошкільних закладах, підвищувати ефективність ознайомлення юних із живописом, фольклором, літературою, активізувати дитячу творчість у різних видах художньої діяльності.

Категорія: Сторінка керівника гуртка зображувальної діяльності | Додав: Калинка (31.10.2015)
Переглядів: 154 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Корисні посилання
описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки