Понеділок, 26.08.2019, 07:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Новини сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали

Головна » Статті » Новини

Державна атестація закладу

З 3 по 20 листопада 2015 року  була проведена  Державна атестація центру розвитку дитини "Калинка". Завідуючою Сергієнко Т.І. була проведена відкрита публічна презентація та екскурсія по дошкільному закладу для експертної комісії, колективу, представників громадськості.

Протягом атестаційного періоду комісією проведено експертизу діяльності навчального закладу за напрямами (питаннями) робочої програми: здійснено якісний аналіз стану організації розвивального навчально-виховного середовища для вихованців садка, створення умов для їх утримання, ефективності управління освітнім закладом, ролі навчального закладу у житті територіальної громади тощо. Атестаційною комісією підготовлено аргументований висновок щодо результатів атестаційної експертизи навчального закладу та вмотивовані конкретні рекомендації щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню. За результатами державної атестації на засіданні атестаційної комісії прийнято рішення про визнання навчального закладу атестованим.

По завершенню атестації завідуюча, колектив, вихованці центру розвитку дитини "Калинка"  ділилися матеріалами підготовки до атестації та результатами своєї плідної роботи перед завідуючими, вихователями-методистами та музичними керівниками дошкільних навчальних закладів міста. 

 

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

30.11. 2015                                      м. Охтирка                                 № 420

 

 

Про підсумки державної атестації

центру розвитку дитини «Калинка»

Охтирської міської ради Сумської області

 

            Відповідно до частина 3 статті 21 Закону України «Про дошкільну освіту», пункту 3 Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року № 67, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 173/ 26618, на виконання наказу відділу освіти Охтирської міської ради від 14.09.2015

№ 293 «Про проведення державної атестації центру розвитку дитини «Калинка» Охтирської міської ради Сумської області, плану проведення державної атестації центру розвитку дитини «Калинка» Охтирської міської ради Сумської області, затвердженого наказом відділу освіти від 23.02.2015 № 73, робочої програми атестаційної експертизи з метою проведення державного контролю за діяльністю центру розвитку дитини «Калинка» у період з 2 по 20 листопада 2015 року була проведена атестаційна експертиза напрямів діяльності центру розвитку дитини «Калинка» Охтирської міської ради Сумської області.

Порушень термінів основних етапів проведення державної атестації центру розвитку дитини «Калинка» не зафіксовано.

Методистом з дошкільної освіти Демченко Л.І. надана повна інформація щодо створення у центрі розвитку дитини «Калинка» умов для забезпечення його функціонування. Центром розвитку дитини «Калинка» підготовлено змістовну відкриту публічну презентацію щодо його діяльності, яку успішно презентувала завідуюча центром розвитку дитини «Калинка» Сергієнко Т.І. Презентація містить глибокий аналіз діяльності центру розвитку дитини за усіма напрямами роботи, відображає результативність роботи по навчанню, вихованню та розвитку особистості дитини відповідно до віку та вимог Базового компонента дошкільної освіти.

         У ході атестаційної експертизи центру розвитку дитини члени експертної комісії забезпечили повне та об’єктивне вивчення напрямів діяльності навчального закладу відповідно до робочої програми, глибоко проаналізували відповідність документації закладу вимогам законодавства, загальний стан території та будівель закладу, наявність умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами, створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу, організацію розвивального навчально-виховного середовища, забезпечення соціально-психологічного супроводу вихованців та якості управлінської діяльності, організацію харчування дітей та дієвість внутрішнього моніторингу розвитку вихованців, організацію роботи щодо професійного розвитку педагогічних працівників, використаня інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховному процесі.

Членами експертної комісії основна увага зверталася на відповідність усіх сторін діяльності закладу збалансованому різнобічному розвитку дітей, про що свідчать висновки експертів, які зроблені на основі відвіданих занять, спостережень різних форм організації життєдіяльності дітей, аналізу документації, бесід з керівником, педагогами, батьками та дітьми. Діяльність закладу відповідає завданням дошкільної освіти. Зміст навчально-виховного процесу відповідає Базовому компоненту дошкільної освіти та реалізується програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

            Атестаційною комісією надано висновок щодо результатів атестаційної експертизи центру розвитку дитини «Калинка» та конкретні рекомендації для навчального закладу щодо підвищення якості надання освітніх послуг у вихованні та розвитку дітей дошкільного віку.

Відповідно до висновків атестаційної комісії (протокол засідання атестаційної комісії від 20.11.2015) центр розвитку дитини «Калинка» Охтирської міської ради Сумської області визнано атестованим за рівнем впровадження дошкільної освіти.

         Враховуючи зазначене

НАКАЗУЮ:

1. Визнати відповідність освітніх послуг, що надаються у центрі розвитку дитини «Калинка» Державному стандарту дошкільної освіти України – Базовому компоненту дошкільної освіти.

2. Визнати центр розвитку дитини «Калинка» Охтирської міської ради Сумської області» атестованим за рівнем впровадження дошкільної освіти.

3. Методисту Трещевій С.А. підготувати пакет документів для нагородження за результатами державної атестації завідуючу центром розвитку дитини «Калинка» Сергієнко Т.І. знаком «Відмінник освіти України».

4. Методисту з дошкільної освіти Демченко Л.І.:

4.1. До 30.11.2015 надати до центру розвитку дитини «Калинка» висновок атестаційної комісії щодо результатів атестаційної експертизи та конкретні рекомендації для навчального закладу щодо підвищення якості надання освітніх послуг у вихованні та розвитку дітей дошкільного віку.

4.2. Результати атестаційної експертизи центру розвитку дитини «Калинка» розглянути на нараді завідуючих дошкільними навчальними закладами, висвітлити у засобах масової інформації, на сайті відділу освіти Охтирської міської ради, центру розвитку дитини.

4.3. Вивчити результативність роботи центру розвитку дитини «Калинка» по виконанню рекомендацій за результатами атестаційної експертизи до 01 грудня 2016 року.

5. Завідуючій центром розвитку дитини «Калинка» Сергієнко Т.І. розробити заходи на виконання рекомендацій за результатами державної атестації. До 25.12.2015 заходи надати до відділу освіти.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник відділу освіти                                                  А.В. Тронь

 

фото

Категорія: Новини | Додав: Калинка (19.11.2015)
Переглядів: 252 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Корисні посилання
описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки