Понеділок, 26.08.2019, 06:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Новини сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріали

Головна » Статті » Мої статті

Освітні програми

В освітньому процесі центр розвитку дитини використовує програми:

КОМПЛЕКСНІ:

- для здійснення навчально-виховного процесу в усіх вікових групах  Програму розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі»(наук.кер. Кононко О.Л.).

-  оновлену Програму «Впевнений старт» (авт..: Гавриш Н.В., Піроженко Т.О., Хартман О.Ю., Шевчук А.С., Рогозянський О.С.)  для апробації в групах: короткотривалого режиму перебування  «Веселка»; компенсуючого типу з вадами опоно –рухового апарату «Вишенька».

та ПАРЦІАЛЬНІ:

- Про себе треба знати, про себе треба дбати. Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності  дітей дошкільного віку (авт. Лохвицька Л.В.) (групи дошкільного віку)

- Скарбниця моралі. Парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт. Лохвицька Л.В.)  (усі вікові групи)

- Грайлик. Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі авт. кол.: Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А. (групи дошкільного віку)

- Дитяча хореографія. Програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років. Навчально – методичний посібник (авт. Шевчук А.С) (хореографи закладу)

- Горизонтальний пластичний балет (пластик-шоу).Програма  з фізкультурно -корекційної роботи у дошкільних навчальних закладах за авторською естетико-оздоровчою системою (авт. Єфіменко М.М., Мельниченко Ю.В.) (для проведення гурткової роботи з дітьми, які знаходяться на диспансерному обліку) .

- Мудрі шахи. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (авт. кол.: Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.) (для проведення гурткової роботи в групі компенсую чого типу з вадами опорно-рухового апарату)

- Цікаві шашки. Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки(авт. кол.: Семизорова В.В., Романюк О.В., Дульська Г.П.)  (для проведення гурткової роботи в групі компенсуючого типу з вадами мовленнєвого розвитку)

Англійська мова для дітей дошкільного віку: програма та методичні рекомендації / І.А. Кулікова, Т.М. Шкваріна: за аг. ред.. О.В. Низковської. – 3-тє вид., зі змін. та доповн. – Тернопіль? Мандрівець, 2015. – 48 с.

Категорія: Мої статті | Додав: Калинка (29.11.2017)
Переглядів: 142 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Корисні посилання
описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки описание для кнопки